O firmie

Dane firmy Partner Tele.com Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. K. Siedziba ul. Sołtysowska 22, 31-589 Kraków Magazyn główny ul. Siwka 27, 31-588 Kraków NIP 6792675514 REGON 356286319 BDO 000018546 Bank Pekao S.A. Numer konta: 20 1240 6292 1111 0011 0673 6095
Oto my!
Jesteśmy jedną z największych hurtowni akcesoriów GSM w Polsce i Europie.
W ciągu dwudziestu lat istnienia z kilkuosobowej firmy przekształciliśmy się w sprawnie działającą organizację – zatrudniamy ponad sto pięćdziesiąt osób i prowadzimy sprzedaż na terenie całej Europy.

Zobacz prezentację o Partner Tele.com
needs

Partner Tele.com w liczbach

Jesteśmy pionierem sprzedaży akcesoriów GSM w Polsce i Europie. Od ponad 20 lat dystrybuujemy nasze produkty na 30 rynków eksportowych.
speak
15
języków obsługi klienta.
world
30
rynków eksportowych.
call-center
50
specjalistów ds. sprzedaży.
team
10 000
zadowolonych klientów.
shopping
13 000
produktów w ofercie.
box
15 000
zamówień miesięcznie.

Nasza historia

Jesteśmy dumni z naszej historii, z naszych pracowników oraz z tego, ile udało nam się osiągnąć.
2001
Gdy powstaje Partner Tele.com, maturzyści przygotowują się do egzaminu dojrzałości…
Gdy powstaje Partner Tele.com, maturzyści przygotowują się do egzaminu dojrzałości. 2 maja 2001 r. w Krakowie troje przyjaciół zdaje inny egzamin, zakładając firmę, która wkrótce stanie się liderem wśród polskich hurtowni GSM.
2002
Na początku sprzedajemy kabury do Nokii 3310 i anteny samochodowe…
Na początku sprzedajemy kabury do Nokii 3310 i anteny samochodowe – to absolutne hity naszej sprzedaży. 50 ㎡, niemal garażowe warunki i klienci, którzy wchodzą z ulicy, wpadając na popołudniową kawę – tak wygląda biznes offline na początku XXI wieku.
2004
Jako jedni z pierwszych na rynku zakładamy hurtownię internetową…
Jako jedni z pierwszych na rynku zakładamy hurtownię internetową. Już wkrótce zamówienia spływają z całej Polski, a my zatrudniamy kolejnych specjalistów ds. sprzedaży. Rozbudowując magazyn, przeprowadzamy się do kolejnej siedziby.
2006
Na rynku GSM pojawiają się ładowarki sieciowe i samochodowe sygnowane marką Blue Star…
Na rynku GSM pojawiają się ładowarki sieciowe i samochodowe sygnowane marką Blue Star. To pierwsza marka własna w historii naszej firmy. Warto pamiętać, że w tamtych czasach każdy telefon miał inne wejście, więc rodzajów ładowarek było co niemiara.
2008
Rośniemy w siłę, a każdy sukces sprawia, że chcemy więcej. W tym czasie powstaje Forcell…
Rośniemy w siłę, a każdy sukces sprawia, że chcemy więcej. W tym czasie powstaje Forcell, czyli druga marka własna – tym razem sygnujemy nią kabury i nakładki do telefonu. W międzyczasie kilkakrotnie zmieniamy siedzibę firmy, wciąż pozostając w rodzimym Krakowie.
2009
Wciąż rozwijając sprzedaż w kraju, otwieramy się na rynki zagraniczne…
Wciąż rozwijając sprzedaż w kraju, otwieramy się na rynki zagraniczne. Jako pierwsi nasze produkty mogą kupić Czesi, Słowacy, Francuzi i Niemcy. Dzięki świetnym specjalistom zapewniamy biegłą obsługę w językach narodowych.
2012
Notujemy największy przyrost nowych produktów w ofercie i zatrudniamy pięćdziesiątego pracownika…
Notujemy największy przyrost nowych produktów w ofercie i zatrudniamy pięćdziesiątego pracownika. Powierzchnia biurowo-magazynowa od momentu założenia firmy wzrosła o prawie 600% – naszą siedzibę stanowi nowoczesny biurowiec przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie.
2016
Obsługujemy klientów z całej Europy w piętnastu językach narodowych…
Obsługujemy klientów z całej Europy w piętnastu językach narodowych. Jednocześnie na pokładzie witamy setnego pracownika – to moment, w którym co trzeci opiekun handlowy może pochwalić się 10-letnim stażem pracy. Do użytku oddajemy nowoczesny magazyn przy ul. Siwka i wprowadzamy zaawansowany system logistyczny Fenix.
2018
Uruchamiamy nową hurtownię internetową, a w naszej ofercie znajduje się już ponad 13 000 produktów…
Uruchamiamy nową hurtownię internetową, a w naszej ofercie znajduje się już ponad 13 000 produktów. Stawiamy mocno na rozwój działu importu, który dba, aby akcesoria do nowych modeli telefonów były dostępne jeszcze przed oficjalną premierą.
2019
Roar, X-One, UiiSii, BlueO to tylko niektóre marki, z którymi podpisujemy umowę na wyłączną dystrybucję…
Roar, X-One, UiiSii, BlueO to tylko niektóre marki, z którymi podpisujemy umowę na wyłączną dystrybucję. W sumie w naszym portfolio marek premium znajduje się już prawie pięćdziesięciu producentów. Mocno rozwijają się także nasze marki własne Blue Star i Forcell, które zyskują nową identyfikację wizualną.
2020
Wybuch pandemii odbija się negatywnie także na handlu. Jednak po kilku miesiącach…
Wybuch pandemii odbija się negatywnie także na handlu. Jednak po kilku miesiącach możemy śmiało powiedzieć, że przetrwaliśmy, a wnioski wyciągnięte w trakcie tego trudnego czasu są dla nas ważną lekcją na przyszłość.
2021
Kończymy budowę nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 10 000 m²…
Kończymy budowę nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 10 000 m² w podkrakowskiej strefie ekonomicznej w Brzegach. Nowa hala to jeszcze lepsze możliwości logistyczne i dodatkowa powierzchnia do przechowywania towaru.
2022
Dwudzieste urodziny świętujemy w 160-osobowym składzie, stojąc na progu największych zmian w historii firmy…
Dwudzieste urodziny świętujemy w 160-osobowym składzie, stojąc na progu największych zmian w historii firmy. Wdrażamy innowacyjny system obsługi zamówień wraz z intuicyjną platformą sprzedażową.
2023
Nasza marka Forcell przeżywa prężny rozwój…
Nasza marka Forcell przeżywa prężny rozwój. Oferta produktowa systematycznie poszerza się o nowe akcesoria – pod koniec roku mamy ich już ponad 100. Ponadto uruchomiliśmy oficjalną dystrybucję marki za granicą.

Nasza misja

Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dostawców, partnerów społecznych i współpracowników. Wiemy, że zadowolony pracownik oznacza zadowolonego klienta.
support
responsibility
atmosphere
progress
Masz jakieś pytania?
Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę lub dowiedzieć się, jakie są aktualne oferty pracy:
Skontaktuj się z nami