Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie

Od ponad 15 lat prowadzimy sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych na rynku krajowym i zagranicznym.

Partner Tele.com w skrócie.

Jesteśmy jedną z największych hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych w Polsce. Od momentu założenia firmy w 2001 roku ukierunkowaliśmy swoje działania na nieustanny rozwój oraz ekspansję na rynek krajowy i zagraniczny.

Partner Tele.com jest importerem akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze sprawdzonymi dostawcami pozwalają nam oferować Państwu wysokiej jakości akcesoria z krajów Dalekiego Wschodu: Chin, Honkongu, Tajwanu i Korei. Współpracujemy również z Dostawcami z krajów Unii Europejskiej: Wielką Brytanią, Niemcami, Francją i Włochami.

Naszym najważniejszym priorytetem jest satysfakcja Klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby oferować Państwu szeroki wybór sprawdzonego asortymentu przy zachowaniu przystępnych cen.

Niezwykle istotna jest dla nas również jakość proponowanych Państwu produktów. Nasi fachowcy nieustannie troszczą się, aby każdy z nich przechodził rygorystyczne testy oraz posiadał niezbędne certyfikaty.

Misja Partner Tele.com

Priorytetem Partner Tele.com jest satysfakcja Klientów, dlatego naszych ekspertów cechuje indywidualne podejście do każdego z kontrahentów.

Nasza siedziba.

Oferta Partner Tele.com.

Ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych: sklepów, sieci i punktów handlowych. Nasza sieć dystrybucji obejmuje teren całego kraju oraz rynki krajów UE.

Proponujemy Państwu bogatą ofertę oryginalnych akcesoriów uznanych na całym świecie firm, zarówno standardowych, jak i dopasowanych indywidualnie do Klienta. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu aż 10 tysięcy pozycji w 300 grupach asortymentu. Z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek własne marki: Blue Star, Blue Star Premium, Forcell i Chic.

Nasza kadra składa się z młodych i jednocześnie doświadczonych osób. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny handlu, marketingu, logistyki i informatyki. Dzięki temu, w razie zaistnienia takiej potrzeby, służą oni Państwu pomocą w każdej sprawie dotyczącej naszych produktów.Idź do hurtowni

Nasza polityka jakości.


Fundamentem Partner Tele.com jest niezmienna od lat solidność i niezawodność. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest w dzisiejszych czasach nowoczesność i funkcjonalność. Bezzwłocznie reagujemy na potrzeby Klientów, udoskonalając dystrybucję towaru i obsługę zamówień oraz oferując konkurencyjne ceny.

Gwarancją realizacji celów zawartych w polityce jakości Partner Tele.com jest profesjonalizm wykwalifikowanej kadry. Dzięki jej umiejętnościom i ogromnej wiedzy o akcesoriach do telefonów komórkowych zdobywamy coraz szersze grono zadowolonych Klientów.

 

CERTYFIKATY I DEKLARACJE ZGODNOŚCI.

W trosce o Państwa zadowolenie przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych produktów, dlatego poddajemy je niezbędnym badaniom i systematycznym testom laboratoryjnym. Wszystkie nasze akcesoria posiadają stosowne certyfikaty i deklaracje zgodności. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego dostarczamy wyroby spełniające międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa.


Skontaktuj sie z naszym wykwialifikowanym zespołem

Nasze marki.